Vlastní Kryt

AKCE: Doprava zdarma pro objednávky nad 450 Kč!

[ciloe_title style=“default“ title=“Nejnovější vlastní kryty“ des=“Prohlédněte si aktuální novinky“ enbale_extend_design_options=“yes“ vc_custom_design_options_reponsive=“%5B%7B%22screen%22%3A%22custom%22%2C%22screen_custom%22%3A%221024%22%2C%22padding_bottom%22%3A%2230%22%2C%22background_image_none%22%3A%22yes%22%2C%22box_shadow%22%3A%22yes%22%7D%5D“ title_custom_id=“ciloe_custom_css_852649289″ responsive_js_composer_custom_id=“responsive_js_composer_custom_css_1206890226″ link=“url:https%3A%2F%2Fvlastnikryt.cz%2Fvlastni-kryt-na-mobil-s-fotkou%2F|title:Zobrazit%20produkty||“ css=“.vc_custom_1569320995226{padding-bottom: 10px !important;}“][ciloe_products product_style=“1″ per_page=“10″ enable_loadmore=“showall“ product_image_size=“custom“ product_custom_thumb_width=“541″ product_custom_thumb_height=“651″ boostrap_rows_space=“rows-space-30″ boostrap_ts_items=“6″ products_custom_id=“ciloe_custom_css_525343559″ responsive_js_composer_custom_id=“responsive_js_composer_custom_css_1858812248″]

Kryt na mobil s fotkou

Vlastní kryt na mobil s fotkou je pro nás hračka. U pevného krytu s fotkou dokážeme potisknout i boční strany. Umíme potisknout více než 300 modelů, rozšiřujeme i způsoby tisku a stále inovujeme. Naši „kluci“ již vytiskli tisíce krytů s vlastní fotkou na mobil. Tiskneme speciální technologií, díky které nejsme nuceni používat toxické UV inkousty jako některá konkurence s UV tiskem. Sice malými krůčky, ale i přesto se snažíme směřovat k Eko-friendly myšlence. Přidejte se davům spokojených zákazníků. Ke všem krytům na mobil s vlastní fotkou nyní nabízíme dárkovou krabičku zdarma!

Kryty na mobil s potiskem

Nezamlouvá se Vám kryt na mobil s nezničitelným celopotiskem, který vypadá naprosto úžasně? Zkuste pružný obal s vlastní fotkou a s fotografickou fólií a také nezničitelným potiskem.

Chcete něco navíc? Není problém! Na kryty s vlastním motivem umíme vytisknout i tajné přání. Nebo chcete být spíše IN? Jako jedni z prvních nabízíme luxusní pružné kryty s potisknutelnými skleněnými zády.

Eco-Friendly kryty na mobil s vlastní fotkou

Udržitelnost je naše priorita. Používám ekologicky šetrný a certifikovaný inkoust nejvyšší kvality GreenGuard GOLD, který je šetrný nejen k životnímu prostředí, ale především i k lidké pokožce. Udržitelným netoxickým  inkoustem to ale celé teprve začíná.

Používáme PU kůži, která je neživočišná, veganská a současně velmi kvalitní a odolná. Většina obalů je vyrobena z biologicky odbouratelného TPU (termoplastický polyuretan) jako moderního materiálu, který je mnohem šetrnější k životnímu prostředí než jiné alternativy. TPU je odolný, recyklovatelný a biologicky odbouratelný za 3 až 5 let (Při splnění určitých podmínek, nemusíte se tak bát, že se Vám obal rozpadne v ruce.). Postupně přidáváme i novou variantu vlastního obalu na mobil s fotkou vyrobeného z ekologicky šetrného přírodního silikagelu a PLA z přírodního ekologicky šetrného materiálu podobnému vulkanizovanému kaučuku. Obal je příjemný na dotek a šetrný k lidské pokožce, odolnější vůči pádům, odření a deformaci. Neskutečnou výhodou je pak jeho vysoká pevnost v roztržení, elasticita, odolnost proti vodě a vůči žloutnutí.

To vše zabalíme do dárkové krabičky bez jakéhokoli našeho potisku, takže ji můžete libovolně dále využít. nepoužíváme zbytečný obalový materiál a celé balení je papírové a plně recyklovatelné. I fakturu zasíláme pouze e-mailem pro zmenšení zbytečného odpadu.

Levné kryty na mobil s vlastní fotkou

Připadá Vám cena vlastních krytů vysoká? Profesionální přístroje a kvalitní materiály něco stojí, ale i tak jsme Vám připravili jednu levnou variantu. A co levnou, troufáme si tvrdit že nejlevnější na trhu! Levný vlastní kryt na mobil ale není méně kvalitní než jiné varianty, ani nepoužíváme levnější inkoust. Pouze je snazší jej vyrobit. Někteří prodejci jej dokonce prezentují jako vrcholovou řadu jejich nabídky a účtují si za něj vysoké částky. Mrkněte se na náš článek s bližším popisem.

Přesýpací kryt se srdíčky a vlastním potiskem

Originální kryt na mobil pro všechny dívky a ženy. Obal díky zdvojené zadní vrstvě nejen skvěle chrání telefon před rozbitím, ale především aktivuje všechny Vaše smysly. Obal je příjemný na dotek a působí jako skvělá antistresová pomůcka. Dotykem rozvíříte glitry a srdíčka a mačkat už nepřestanete:) Je to opravdu návykové. U nás navíc máte možnost přizpůsobit si obal vlastním potiskem a vytvořit tak naprostý unikát!

Hrnek s fotkou

Chcete mimo krytu s vlastním potiskem i skvělý dárek pro své blízké? Navrhněte si vlastní hrnek s fotkou. Vlastní návrh hrnku s vlastním potiskem, obrázkem či textem není vůbec složitý. Na webu Hrníčkátor.cz si zobrazíte hrníček, který chcete, nahrajte fotku, můžete přidat i text a máte skvělý hrníček. Grafik Vám navíc rád zdarma pomůže vytvořit Váš vysněný hrníček. Nespokojíte se s obyčejným hrníčkem? Zkuste originální plecháček s fotkou nebo turistickou láhev. Ideální dárek pro muže je placatka s vlastním potiskem.

Nákupní košík zavřít