Vlastní obal se skleněnými zády na iPhone Xs

499 

Vlastní obal na mobil se skleněnými zády pro iPhone Xs je nejluxusnější obal s vlastním potiskem na trhu. U nás máte navíc dopravu ZDARMA a malý dárek k tomu!

Sdílet návrh

Bude Vám vytvořen unikátní odkaz pro sdílení...

Vlastní obal se skleněnými zády na iPhone Xs

Navrhněte si vlastní obal na mobil iPhone Xs z luxusní edice pružných obalů se skleněnými zády. Krásný obrázek Vašich vzpomínek z dovolených, z krásných chvil s Vaším miláčkem,  pejska, miminka či oblíbeného týmu na vlastním obalu je skvělým dárkem co ochrání mobil iPhone Xs.

Obal se skleněnými zády pro elegantní ochranu

Vlastní pružný obal chrání mobil před nárazy a skleněná záda potisk před poškrábáním. Díky parádním odleskům tak vypadá kryt naprosto úchvatně.

Obal s vlastní fotkou na iPhone Xs

Základem je pružný TPU obal pro ochranu před pády či nárazy, který telefon chrání téměř ze všech stran. Na běžném pružném krytu potisk příliš nevydrží a brzy se odře a popraská. Pro fanoušky pružných krytů byl proto vyvinut speciální pružný obal, který obsahuje na zadní části více vrstev, z nichž poslední je tvrzené sklo, které chrání potisk před poškrábání.

Nevíte si s návrhem rady? Nechte to na nás!

Pošlete nám svoji fotografii či obrázek a my Vám jej optimálně ořízneme, roztáhneme a umístíme na kryt. Fotku Vám můžeme i mírně upravit a rovnou Vám připravit návrh. Pokud máte pouze fotku v tištěné podobě, stačí nám ji naskenovat nebo co nejlépe vyfotit a my si už poradíme 🙂

  Jak si vyrobit obal na mobil

  Je to naprosto jednoduché! Stačí v našem online designéru vytvořit návrh a ten nám odeslat v objednávce. Náš online nástroj je intuitivní a obsahuje nápovědu ke svým funkcím.

  Můžete snadno nahrát vlastní fotku, využít naše připravené obrázky či celé šablony.

  Pokud i přesto máte s návrhem trable nebo chcete pomoci, napište nám do objednávky k Vašemu návrhu poznámku a nebo nám rovnou pošlete Vaši fotku, kterou chcete na kryt umístit.

  Návrh snadno a rychle

  Navrhnout si vlastní kryt na mobil nikdy nebylo snazší. Stačí nahrát fotku, vybrat si šablonu a my už se o všechno ostatní postaráme.

  Důležitá upozornění

  Vlastní obal se skleněnými zády je tištěn vždy na míru. Jakmile je tedy kryt již zadán do výroby, nelze návrh již měnit. Jelikož se jedná o nevratný proces, obaly jsou zadávány do výroby až po přijetí platby, z toho důvodu není možné vlastní obal zaslat na dobírku. Platba je možná pouze bankovním převodem.

  Obrázky doporučujeme nahrát ve vyšším rozlišení. V případě horší kvality obrázku bude kryt zrnitý. Rozhodně nedoporučujeme nahrávat obrázky menší než 800x600px. Pokud zůstane v červeném rámečku bílé místo, je možné, že část obalu nebude potištěn. Na pozdější reklamace tohoto rázu, tak nebude brán zřetel.

  Poskytnutím fotografie se zaručujete, že vlastníte autorská práva pro její užití. Provozovatel webu nenese žádnou odpovědnost za porušení autorských práv zákazníky.

  Upozorňujeme také, že v případě vlastního návrhu obalu se skleněnými zády jde o dodávku zboží na zakázku, tedy zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu a nelze tudíž dle zákona uplatnit právo na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů (§ 1837 písm. d) zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník).

  Lesklé tvrzené sklo je odolné proti poškrábání, ale pozor, stejně jako tvrzená skla na displej, je křehké a náchylné na zlomení. Pružný obal se musí na telefon nasazovat opatrně. Ohýbejte pouze boční stěny obalu a nasazujte jej postupně na všechny 4 rohy telefonu. Nikdy obal neohýbejte, mohlo by dojít ke zlomení tvrzeného skla.

  Další informace

  Hmotnost 0.195 kg
  Model

  iPhone Xs

  Materiál

  Pružný obal + Tvrzené sklo

  Recenze

  Zatím zde nejsou žádné recenze.

  Buďte první, kdo ohodnotí “Vlastní obal se skleněnými zády na iPhone Xs”
  Vlastní obal se skleněnými zády na iPhone Xs

  Vlastní obal se skleněnými zády na iPhone Xs