Vlastní Kryt

AKCE: Doprava pro objednávky nad 450 Kč ZDARMA!

Vlastní pouzdro na mobil s fotkou
5.00

Vlastní pouzdro na mobil s fotkou

Původní cena: 799  -19%

Cena: 649

Vlastní pouzdro na mobil s fotkou je vyrobeno z kvalitní PU kůže! Potisk černého pouzdra je možný přes přední a zadní stranu. Hřbet zůstává nepotištěn kvůli možnosti popraskání potisku v místech častému ohybu.

  • Kvalitní potisk 2 stran
  • Materiál: PU kůže
  • Certifikovaný Eco-Friendly potisk
  • Bez reklam, vodoznaku či loga

Pouzdro na mobil s vlastní fotkou PU kůže

PU kůže je veganská, neživočišná kůže a běžně se používá k výrobě nábytku nebo obuvi. Samotný Polyuretan se používá jako speciální nátěr pro těžké a průmyslové účely, takže je velmi odolný a PU kůže z něj vyrobená vydrží velmi dlouho v dobrém stavu, příliš nepraská ani se rychle neopotřebovává. Celková životnost a kvalita je poměrně dobrá a ve skutečnosti mnohem lepší ve srovnání s většinou alternativ z umělé kůže, takže naše flipová pouzdra na mobil s vlastní fotkou vyrobená z tohoto materiálu jsou kvalitnější, než většina náhražek, umělotin, koženek a genuine leather pouzder.

Pouzdro na mobil s vlastní fotkou

Co zahřeje u srdce lépe než skvělý a originální osobitý dárek? Knížkové pouzdro s prémiovým potiskem udělá radost každému. Kdo preferuje knížková pouzdra před klasickými obaly, ať už kvůli ochraně displeje nebo prostě jen tak, hned ocení pouzdro na mobil s vlastní fotkou.

Pouzdro na mobil s vlastní fotkou tiskneme ze přední i zadní strany na profesionálních tiskárnách s certifikovaným inkoustem nejvyšší kvality, který splňuje přísné normy GREENGUARD GOLD a je zdravotně nezávadný a šetrný nejen k přírodě, ale především k vaší pokožce!

Vlastní pouzdro na mobil s fotkou

Expresní potisk vlastního pouzdra

Výrobu vlastních pouzder provádíme sami, takže nemusíme čekat až nám je někdo vyrobí a až poté jej odeslat zákazníkovi. Jsme schopni zajistit nejrychlejší výrobu na trhu a téměř vše máme skladem, takže běžně vyrábíme do 24h. Pak ještě necháme pouzdro s vlastním potiskem chvíli uzrát a vytvrdit samotný potisk, což ještě pár hodin zabere a následně Vám jej dárkově zabalíme a bez zbytečného obalového odpadu odešleme, takže do 3 dnů jej máte ve většině případů doma!

Kvalitní materiál a praktické funkce

 

Pouzdro na mobil s vlastní foktou je vyrobeno z vysoce kvalitní PU kůže, takže je velmi příjemné na dotek a hodně vydrží. Díky silikonové vložce spolehlivě ochrání telefon při pádech a poslouží i jako stojánek pro sledování videí. A co víc, vlastní pouzdro na mobil s fotkou má i kapsičky na karty nebo vizitky.

To jak si své pouzdro navrhnete v našem designéru, tak Vám jej vytiskneme. Na pouzdro pak vytiskneme čistě Váš vlastní návrh. Pouzdro s vlastní fotkou je Váš osobitý výtvor, je to přece dárek pro Vás nebo Vaše nejbližší. Proto pouzdra balíme do praktických dárkových krabiček bez jakéhokoli našeho označení, abyste pouzdro s vlastní fotkou mohli rovnou darovat jako dárek přímo od Vás a z Vašeho srdce.

Vlastní pouzdro na mobil s fotkou

Prémiový potisk pouzdra na mobil s vlastní fotkou

Jsme profesionálové, které práce baví. Rádi tvoříme, zkoušíme a zavádíme nové techniky, takže máme bohaté zkušenosti a jsme jedni z prvním na trhu v ČR. Množství vyrobených krytů již počítáme na desetitisíce a tiskneme kryty s vlastním motivem pro široké spektrum zákazníků, od běžných zákazníků, přes firemní klientelu, až po jiné prodejce a kreativce, kteří prodávají své vlastní návrhy a designy. Vlastní pouzdra tiskneme na průmyslových tiskárnách v nejvyšší kvalitě. Stejně jako kvalitu inkoustu, hlídáme si i nejvyšší kvalitu dodávaných materiálů.

Nevíte si s návrhem rady? Nechte to na nás!

Pošlete nám svoji fotografii či obrázek a my Vám jej optimálně ořízneme, roztáhneme a umístíme na kryt. Fotku Vám můžeme i mírně upravit a rovnou Vám připravit návrh. Pokud máte pouze fotku v tištěné podobě, stačí nám ji naskenovat nebo co nejlépe vyfotit a my si už poradíme 🙂

Nenašli jste svůj model?

Podívejte se na všechny vlastní kryty na mobil podle značky nebo nám napište. Možná na Váš model nemáme pouze dané pouzdro zatím na webu, ale reálně jej už vyrábíme.

Návrh snadno a rychle

Navrhnout si vlastní kryt na mobil nikdy nebylo snazší. Stačí nahrát fotku, vybrat si šablonu a my už se o všechno ostatní postaráme.

Jak si vyrobit pouzdro na mobil s vlastní fotkou?

Je to naprosto jednoduché! Stačí v našem online designéru vytvořit návrh a ten nám odeslat v objednávce. Náš online nástroj je intuitivní a obsahuje nápovědu ke svým funkcím.

Můžete snadno nahrát vlastní fotku, využít naše připravené obrázky či celé šablony.

Pokud i přesto máte s návrhem trable nebo chcete pomoci, napište nám do objednávky k Vašemu návrhu poznámku a nebo nám rovnou pošlete vaši fotku, kterou chcete na pouzdro umístit.

Zase o kousek blíže Eko-Friendly

Myslíme na naši planetu a budoucnost našich dětí, proto používáme výhradně kvalitní pouzdra vyrobené z veganské neživočišné kůže a certifikovaný Eco-Friendly inkoust pro samotný potisk. I naší činností a samotným balením se snažíme minimalizovat odpad, takže fakturu Vám zašleme do e-mailu a pouzdro rovnou dárkově zabalíme bez zbytečného obalového materiálu a plastů.

Certifikovaný Eco-Friendly vlastní potisk

Cerfitikovaný Eco-Friendly vlastní potiskFlipové pouzdro na mobil s vlastní fotkou Vám potiskneme tím nejkvalitnější dostupným inkoustem na trhu. Používáme pouze certifikovaný inkoust nejvyšší kvality vyrobený v USA nebo Japonsku, takže nemusíte mít strach z karcinogenů, které obsahují běžné čínské inkousty.

Vlastní potisk je ostrý, barevně stálý, poměrně odolný a hlavně… zdravotně nezávadný! Což bohužel ne všichni mohou zaručit.


 

Knížková pouzdra na mobil s vlastní fotkou (PU kůže)