Vlastní Kryt

AKCE: Doprava pro objednávky nad 450 Kč ZDARMA!

Vlastní kryt již od 299 Kč! Kryty na mobil s vlastní foktou levné jako nikdy předtím. Jak je to možné? Záleží na použitém materiálu, tiskárně, kvalitě a především časové náročnosti. Nabízíme mnoho typů vlastních krytů, jejichž dostupnost závisí na konkrétním modelu. Při výrobě nerozlišujeme kryty podle ceny, takže u všech si zakládáme na vysoké kvalitě, používáme nejkvalitnější inkoust a zařízení určené pro prémiové kryty používáme i pro ty nejlevnější kryty s vlatsním potiskem. Navíc levnější spravovat jedno profesionální zařízení než dvě levnější. Levné kryty na mobil s vlastní fotkou Vám můžeme vyrobit ve vysoké prémiové kvalitě tisku a nyní za bezkonkurenční cenu.

 

Levné kryty na mobil s vlastní fotkou

 

Levné kryty na mobil s vlastní fotkou

 

Levný neznamená hned nekvalitní. Pokud někdo vyrábí doma kryty na koleni nebo je tiskne v Číně či Polsku, tak samozřejmě kvalita často dosti pokulhává. My však pro naše kryty využíváme ty nejkvalitnější zařízení a inkousty. Inkousty kupujeme od vybraných výrobců v USA a Japonsku s veškerými certifkáty o nezávadnosti, takže nemusíte mít strach z karcinogenů, které obsahují levné čínské inkousty.

 

Možná se ptáte, proč jsou tyto kryty o tolik levnější? Když používáme ty samé zařízení a inkoust jako u prémiových a podstatně dražších krytů.

 

Odpověď je jednoduchá… čas. Tento typ krytu je stejně kvalitní jako klasické silikonové a TPU obaly, ale právě jednoduchost jej neprodražuje. Pro pevný vlastní kryt s 3D nezničitelným potiskem i bočních stran potřebujeme na výrobu asi 10x více času. Samotná výroba je náročnější a jen omezené množství výrobců to zvládne. Pokud tedy chcete krásný vlastní potisk ze všech stran, připlatíte si hlavně za práci. Materiál a opotřebení zařízení stojí podobně. Na 3D potisk ale potřebujete pokročilějš technologii než na klasické 2D, takže s 2D zařízením 3D neuděláte, ale obráceně ano.

 

Samotný kryt se vyrábí z černého silikonového materiálu, takže je pružný a lépe ochrání telefon před pády, nárazy či odřením. Zadní stěnu navíc vyztužuje hliníkový plát s vypáleným potiskem ve fotografické kvalitě. Vlastní potisk je do hliníkového plátu vypálen pro větší odolnost. Kryt je tak mnohem pevnější, potisk jasný a kontrastní a hlavně celý kryt je téměř nezničitelný. Nevadí mu škrábance, hrubší zacházení ani odření.

 

Levné vlastní obaly na mobil

Nákupní košík zavřít