Vlastní Kryt

AKCE: Doprava pro objednávky nad 450 Kč ZDARMA!

Flipové pouzdro s vlastní fotkou

Flipové pouzdro s vlastním potiskem

Flipové pouzdro s vlastním potiskem je naprosto úžasné, ale ne každému zrovna vyhovuje. Mnoho lidí sice upřednostňuje klasický pružný obal, ale pro ty co mají rádi knížková pouzdra, jsme připravili speciální kousky, tak čtěte dál a zjistěte více o pouzdru s vlastním potiskem.

Flipové pouzdro s vlastním potiskem

Na trhu je dostupná celá řada flipových obalů a pouzder, takže může být těžké si vybrat to pravé, proto jsme většinu prošli sami a vybrali pro Vás ty nejkvalitnější za přiměřenou cenu! Pouzdra jsou vyrobena z kvalitního materiálu PU kůže, tedy umělé polyuretanové kůže, která se vyrábí za použití termoplastického polymeru.

Kožené pouzdro na mobilKvalitní materiál – PU kůže

PU kůže je veganská, neživočicí kůže a běžně se používá k výrobě nábytku nebo obuvi. Polyuretan se používá jako speciální nátěr pro těžké a průmyslové účely, takže je velmi odolný a PU kůže z něj vyrobená vydrží velmi dlouho v dobrém stavu, příliš nepraská ani se rychle neopotřebovává. Celková životnost a kvalita je poměrně dobrá a ve skutečnosti mnohem lepší ve srovnání s většinou alternativ z umělé kůže, takže naše flipová pouzdra vyrobená z tohoto materiálu jsou kvalitnější, než většina náhražek, umělotin, koženek a genuine leather pouzder.

Elegantní pouzdro na mobil s vlastní fotkou

Knížkové pouzdro s vlastním potiskem obsahuje vnitřní silikonový obal se všemi potřebnými výřezy, pro ještě lepší ochranu telefonu. Snadno z něj vytvoříte stojánek pro sledování filmů a obsahuje kapsičky na platební karty.

Tento typ neobsahuje klip na zapnutí, ale samovoného otevření se bát nemusíte. Pouzdro na mobil s vlastní fotkou obsahuje magnetický zámek schvaný v čelní straně, takže flipové pouzdro vypadá elegantněji a přesto spolehlivě drží zavřené.

Vlastní pouzdro na mobil je možné potisknou současně z přední i zadní strany!

Flipové pouzdro s vlastním potiskem – zrcadlové luxusní flipové pouzdro

Knížkové pouzdro na mobilChcete spíše něco jiného? A co luxusní zrcadlové pouzdro? Čelní poloprusvitný zrcadlový panel umožuje u některých typů telefonů přijmout hovor, zobrazit zprávu, hodiny a další aplikace i při zavřeném stavu. Pouzdro působí opravdu luxusně a dá se potisknout celá zadní strana.

Vnitřní vložka je z pevného plastového materiálu a oproti předchozí variantě nemá kapsičky na karty.

Elegantní pouzdro vs Luxusní pouzdro

Tak které si vyberete? Elegantní pouzdro vyrobené z kvalitní umělé PU kůže nebo Luxusní pouzdro se zrcadlovým čelním panelem? Pokud upřednostňujete styl a design, tak je pro Vás to ideální zrcadlové pouzdro, které vypadá parádně a s vlastním potiskem je prostě dokonalé. Mále-li radši ochranu telefonu a praktičnost, je pro Vás kožené pouzdro z PU kůže jako stvořené. Porovnejte si hlavní výhody a nevyhody těchto dvou typů a sami uvidíte.

Elegantní pouzdro

Luxusní pouzdro

+ Kvalitní PU kůže a vnitřní silikonový obal

+ Kvalitní a příjemný materiál

+ Možnost potisku 2 stran

+ Kapsička na karty

+ Magnetické upínání

+ Možnost stojánku

– Není potištěn hřbet kvůli případnému praskání potisku v ohybu

+ Luxusnější vzhled

+ Potisk celé zadní strany

+ Možnost stojánku

+ Ovládání i při zavřeném stavu (nutná podpora telefonem)

– Náchylnější na praskuntí

– Někomu mohou chybět kapsičky na karty

– Drží pouze statickou elektřinou

 

I Když se může zdát, že luxusnější pouzdro má více nevýhod, neznamená to, že je horší. Je to spíše otázka preferencí. Elegantní kožené pouzdro vydrží více a lépe ochrání telefon, kdežto luxusní varianta zase lépe vypadá.

Nemůžete najít svůj model? Napište nám!

Máme mnohem rozsáhlejší skladové zásoby, než zde prezentujeme. Mnoho modelů stále čeká na vytvoření grafické masky pro vytváření online v našem designéru. Pokud tedy zde nějaký model ještě není, neznamená tedy, že jej nemáme, nebo není zrovna v přípravě 🙂

Certifikovaný Eco-Friendly vlastní potisk

Cerfitikovaný Eco-Friendly vlastní potiskFlipové pouzdro na mobil s vlastní fotkou Vám potiskneme tím nejkvalitnější dostupným inkoustem na trhu. Používáme pouze certifikovaný inkoust nejvyšší kvality vyrobený v USA nebo Japonsku, takže nemusíte mít strach z karcinogenů, které obsahují běžné čínské inkousty.

Vlastní potisk je ostrý, barevně stálý, poměrně odolný a hlavně… zdravotně nezávadný! Což bohužel ne všichni mohou zaručit.

 


 

Flipová pouzdra na mobil s vlastní fotkou

 

Nákupní košík zavřít