Řemínek s vlastním potiskem 42mm pro Apple Watch 1, 2, 3

399 

Vlastní řemínek pro Apple Watch 1, 2, 3 ve velikosti 40mm můžete sladit třeba se svým vlastním krytem na mobil či Ringem- držákem na prst s vlastním potiskem.

Není skladem

Řemínek s vlastním potiskem | 42mm

Koho nudí tradiční řemínky na Apple Watch, tak teďka zbystřete. Vlastní řemínek můžete sladit s vlastním krytem na mobil a být IN nebo všem sdělit nějakou zprávu. Vytiskneme Vám téměř cokoli Vás napadne a nemusíte mít strach, že se potisk jen tak odře. Tiskneme nejkvalitnějšími tiskovými metodami speciálními inkousty vyrobenými v USA.

Slaďte si svůj řemínek s vlastním potiskem s některým z našich vlastních krytů na mobil.

Řemínky s vlastním potiskem z PU kůže

Řemínky s vlastním potiskem jsou vyrobeny z kvalitní PU kůže s povrchovou polyuretanovou úpravou, které je odolná proti oděru, opotřebení, povetrnostním vlivům, vysoké i nízké tepotě a praskání. Vlastní řemínek je šetrný k životnímu prostředí, k lidské pokožce a díky porům umožnujě proudění vzduchu a celkovou vzdušnost řemínku. Polyeuretanový povlak je navíc hypoalergenní.

Řemínek s vlastním potiskem 44mm pro Apple Watch 4, 5, 6, SE
Řemínek s vlastním potiskem 44mm pro Apple Watch 4, 5, 6, SE

Nezničitelný potisk vlastního řemínku

Řemínky s vlastním potiskem pro Apple Watch tiskneme speciální metodou a nejkvalitnějším dostupným inkoustem, takže na výsledný potisk je opravdu spolehnutí. Potisk je do řemínku vypalován při 200°C, čímž se potisk nadobro s řemínkem spojí. Kvalitu našich řemínků dokládá i samotný proces potisku, protože 200°C levnější varianty nezvládnou a tak musejí být pouze potištěny nástřikem, který se brzy odře.

Další informace

Hmotnost balení0,195 kg

Hodnocení

Zatím nehodnoceno.

Ohodnoťtě “Řemínek s vlastním potiskem 42mm pro Apple Watch 1, 2, 3” jako první.
Řemínek s vlastním potiskem 42mm pro Apple Watch 1, 2, 3

Řemínek s vlastním potiskem 42mm pro Apple Watch 1, 2, 3