Vlastní kryt na mobil Realme C15

699  499 

Vlastní kryt na mobil s fotkou pro Realme C15 zaručeně oživí Váš telefon. K tomu od nás máte dopravu ZDARMA a malý dárek jako samozřejmost!

Sdílet návrh

Bude Vám vytvořen unikátní odkaz pro sdílení...

Kryt na mobil s fotkou pro Realme C15

Navrhněte si vlastní kryt na mobil Realme C15 a budete jedineční. Ať už chcete potěšit svoji milou či svého milého, maminku, babičku nebo sami sebe, vlastní kryt pro Realme C15 je skvělou volbou. Na kryt s vlastní fotkou Vám vytiskneme téměř cokoli, takže budete mít svoje vzpomínky, oblíbený fotbalový tým, pejska či své děťátko stále u sebe.

Kryt s vlastní fotkou pro Realme C15

Pevný kryt je vyroben ze speciálního polyamidového či polykarbonátového materiálu, který vyniká svojí pevností a odolností i při vysokých teplotách. Díky tomu je možné potisk do krytu doslova vypálit a dosáhnout nevídané odolnosti proti poničení.

Vlastní kryt na mobil Realme C15 tiskneme speciální technologií, která nám kromě mimořádné odolnosti dovoluje tisknout i na boční strany krytu. Všechny pevné kryty tedy tiskneme i z bočních stran, což klasické tisky neumožňují.

Nesmrtelnost vlastního krytu

Běžné kryty s vlastní fotkou můžete při hrubším zacházení snadno poškodit a potisk zničit. Našemu barevnému potisku nevadí voda, vysoká teplota ani poškrábání.

Nevíte si s návrhem rady? Nechte to na nás!

Pošlete nám svoji fotografii či obrázek a my Vám jej optimálně ořízneme, roztáhneme a umístíme na kryt. Fotku Vám můžeme i mírně upravit a rovnou Vám připravit návrh. Pokud máte pouze fotku v tištěné podobě, stačí nám ji naskenovat nebo co nejlépe vyfotit a my si už poradíme 🙂

Jak si vyrobit kryt na mobil

Je to naprosto jednoduché! Stačí v našem online designéru vytvořit návrh a ten nám odeslat v objednávce. Náš online nástroj je intuitivní a obsahuje nápovědu ke svým funkcím.

Můžete snadno nahrát vlastní fotku, využít naše připravené obrázky či celé šablony.

Pokud i přesto máte s návrhem trable nebo chcete pomoci, napište nám do objednávky k Vašemu návrhu poznámku a nebo nám rovnou pošlete vaši fotku, kterou chcete na kryt umístit.

Návrh snadno a rychle

Navrhnout si vlastní kryt na mobil nikdy nebylo snazší. Stačí nahrát fotku, vybrat si šablonu a my už se o všechno ostatní postaráme.

Důležitá upozornění

Vlastní kryt na mobil je vypalován při vysoké teplotě na pevné bílé kryty. Jakmile je tedy kryt již zadán do výroby, nelze návrh již měnit. Jelikož se jedná o nevratný proces, kryty jsou zadávány do výroby až po přijetí platby, z toho důvodu není možné vlastní kryt zaslat na dobírku. Platba je možná pouze bankovním převodem.

Obrázky doporučujeme nahrát ve vyšším rozlišení. V případě horší kvality obrázku bude kryt zrnitý. Rozhodně nedoporučujeme nahrávat obrázky menší než 800x600px. Pokud zůstane v červeném rámečku bílé místo, je možné, že část obalu nebude potištěn. Na pozdější reklamace tohoto rázu, tak nebude brán zřetel.

Poskytnutím fotografie se zaručujete, že vlastníte autorská práva pro její užití. Provozovatel webu nenese žádnou odpovědnost za porušení autorských práv zákazníky.

Upozorňujeme také, že v případě vlastního návrhu pevného krytu jde o dodávku zboží na zakázku, tedy zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu a nelze tudíž dle zákona uplatnit právo na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů (§ 1837 písm. d) zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník).

Další informace

Hmotnost 0.1 kg
Model

Realme C15

Materiál

Pevný kryt

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Vlastní kryt na mobil Realme C15”
Vlastní kryt na mobil Realme C15

Vlastní kryt na mobil Realme C15