Vlastní kryty na Nothing jsou originální kryty s vlastním potiskem. Nabízíme nejširší výběr vlastních krytů v ČR. Nabídku neustále doplňujeme, takže zde najdete vlastní kryty na všechny modely. Navrhněte si pevné kryty s vlastní fotkou či obrázkem. Kryt Vám potiskneme i z bočních stran a potisk je nezničitelný. Vlastní kryt na mobil Nothing s fotkou odolává nárazům, pádům a ochrání tak telefon lépe, než obyčejný obal. Vlastní potisk se navíc nikdy nezničí ani nevybledne. Komu pak nevyhovuje pevný kryt na mobil, nabízíme i pružné TPU vlastní obaly a knížková pouzdra s vlastním potiskem.

Potisk provádíme na profesionálních japonských tiskárnách s certifikovaným Eco-Friendly inkoustem nejvyšší jakosti, který je šetrný nejen k životnímu prostředí, ale i k lidské pokožce.

Vlastní kryty na Nothing

Kryty na s vlastním motivem jsou nejen oblíbeným doplňkem na mobil, ale především originálním dárkem. Darujte svým nejbližším nejen skvělou ochranu telefonu, ale i vzpomínky na dovolenou, hrdost na oblíbený sportovní tým, prezentaci firemního loga, radost z prvních krůčků děťátka či každodenní úsměv z dokonalé fotky na vlastním krytu. Na vlastní kryt Vám natiskneme témeř cokoli, rychle, diskrétně a dárkově zabalíme.

Zobrazen jediný výsledek