Vlastní Kryt

AKCE: Doprava pro objednávky nad 450 Kč ZDARMA!

Vlastní kryt na mobil s fotkou
5.00

Vlastní kryt na mobil s fotkou

Původní cena: 699  -29%

Cena: 499

Vlastní kryt na mobil s fotkou a nezničitelným celopotiskem i bočních stran je fantastický! Expresní výroba do 24h a dárková krabička na všechny vlastní kryty na mobil s fotkou je samozřejmost.

 • Nezničitelný celopotisk
 • Materiál: Odolný polykarbonát
 • Doživotní záruka na potisk
 • Bez reklam, vodoznaku či loga

Vlastní kryt na mobil s fotkou

Navrhněte si vlastní kryt na mobil a budete jedineční. Ať už chcete potěšit svoji milou či svého milého, maminku, babičku nebo sami sebe, vlastní kryt s fotkou je skvělou volbou. Na kryt s vlastní fotkou Vám vytiskneme téměř cokoli, takže budete mít svoje vzpomínky, oblíbený fotbalový tým, pejska či své děťátko stále u sebe.

Kryt s vlastní fotkou na mobil

Nejedná se o klasický plastový kryt, ale o tuhý a pevný kryt vyrobený ze speciálního polyamidového či polykarbonátového materiálu, který vyniká svojí pevností a odolností i při vysokých teplotách. Díky tomu je možné potisk do krytu doslova vypálit a dosáhnout nevídané odolnosti proti poničení.

Vlastní kryt na mobil tiskneme speciální technologií, která nám kromě mimořádné odolnosti dovoluje tisknout i na boční strany krytu. Všechny pevné kryty tedy tiskneme i z bočních stran, což klasické tisky neumožňují.

Nesmrtelnost vlastního krytu

Běžné kryty s vlastní fotkou můžete při hrubším zacházení snadno poškodit a potisk zničit. Našemu barevnému potisku nevadí voda, vysoká teplota ani poškrábání.

Expresní potisk vlastního krytu do 24h

Výrobu vlastních krytů provádíme sami, takže nemusíme čekat až nám je někdo vyrobí a až poté jej odeslat zákazníkovi. Jsme schopni zajistit nejrychlejší výrobu na trhu a téměř vše máme skladem, takže běžně vyrábíme do 24h. Víte jak vypadá klasická výroba a dodání u nás? Objednáte v neděli a v úterý již máte doma zbrusu nový vlastní kryt na s nezničitelným potiskem a v dárkovém balení!

Profesionální potisk 360°

Jsme profesionálové, které práce baví. Rádi tvoříme, zkoušíme a zavádíme nové techniky, takže máme bohaté zkušenosti a jsme jedni z prvním na trhu v ČR. Množství vyrobených krytů již počítáme na desetitisíce a tiskneme kryty s vlastním motivem pro široké spektrum zákazníků, od běžných zákazníků, přes firemní klientelu, až po jiné prodejce a kreativce, kteří prodávají své vlastní návrhy a designy. Vlastní kryty jsme schopni potisknout ze všech stran, tzv. celopotiskem, takže vlastní kryt na mobil jsou naprosto úžasné. A co víc, potisk je téměř nezničitelný, takže se nemusíte bát, že po pár letech bude nějak ošoupaný nebo vybledlý!

Ryze Váš vlastní motiv!

Na nic si nehrajeme a hlavně nemáme potřebu si honit své Ego, takže každý náš výrobek je čistě Váš návrh. Nikam násilně nevnucujeme vlastní logo ani nic podobného, protože celý kryt s vlastní fotkou na je pouze Váš osobitý výtvor. Je to přece dárek pro Vás nebo Vaše nejbližší, takže byste tam nechtěli nic co by jej kazilo. I proto kryty balíme do praktických dárkových krabiček bez jakéholi našeho označení, abyste svůj vlastní kryt mohli rovnou darovat jako dárek přímo od Vás a z Vašeho srdce.

Zase o kousek blíže Eko-Friendly

Aby byl potisk odolný, je třeba používat velmi neekologické barvy, vytvrzovat UV světlem, kdy vzniká ozón, který je třeba odvětrávat, potisk přelakovávat či se odpařují různé výpary. Potisk je možný i na rozložitelné obaly, ale tím se ztrácí smysl těchto rozložitelných obalů, protože inkoust tak snadno rozložitelný není, takže na tyto obaly netiskneme, ale můžeme Vám doporučit ekologické kryty na mobil bez potisku.

Naše technologie je jiná. Používáme co nejekologičtější inkoust bez zápachu, který je k dostání, nespotřebováváme žádné množství vody a využíváme recyklovatelný papír. Aby byl potisk dostatečně odolný, je do vlastního krytu vypalován při 200°C. Potisk je tak vstřebán přímo do podkladového materiálu a stává se téměř nezničitelný, UV světlu odolný, barevně stálý a to i bez dodatečných vytvrzujících neekologických látek!

Nevíte si s návrhem rady? Nechte to na nás!

Pošlete nám svoji fotografii či obrázek a my Vám jej optimálně ořízneme, roztáhneme a umístíme na kryt. Fotku Vám můžeme i mírně upravit a rovnou Vám připravit návrh. Pokud máte pouze fotku v tištěné podobě, stačí nám ji naskenovat nebo co nejlépe vyfotit a my si už poradíme 🙂

  Jak si vyrobit kryt na mobil

  Je to naprosto jednoduché! Stačí v našem online designéru vytvořit návrh a ten nám odeslat v objednávce. Náš online nástroj je intuitivní a obsahuje nápovědu ke svým funkcím.

  Můžete snadno nahrát vlastní fotku, využít naše připravené obrázky či celé šablony.

  Pokud i přesto máte s návrhem trable nebo chcete pomoci, napište nám do objednávky k Vašemu návrhu poznámku a nebo nám rovnou pošlete vaši fotku, kterou chcete na kryt umístit.

  Návrh snadno a rychle

  Navrhnout si vlastní kryt na mobil nikdy nebylo snazší. Stačí nahrát fotku, vybrat si šablonu a my už se o všechno ostatní postaráme.

  Nemůžete najít svůj model?

  Zkuste vyhledávací pole vpravo nahoře nebo vyhledejte vlastní kryt podle telefonu a nebo nám napište, třeba jej máme zrovna v přípravě.

  Vyber si svůj vlastní kryt na mobil

  Tyto modely máme k dispozici ve variantě pevného krytu s 3D nezničitelným celopotiskem. Nenašli jste zde svůj model? V nabídce máme i další modely například v provedení pružného obalu, knížkového pouzdra…