Nejnovější vlastní kryty

Prohlédněte si aktuální novinky

Zobrazit produkty

Vlastní kryt na mobil

Vlastní kryt na mobil je pro nás hračka. U pevného krytu s fotkou dokážeme potisknout i boční strany. Umíme tisknout více než 300 modelů, rozšiřujeme i způsoby tisku a stále inovujeme. Naši “kluci” již vytiskli tisíce krytů s vlastní fotkou na mobil. Tiskneme speciální technologií, díky které nejsme nuceni používat toxické UV inkousty jako některá konkurence s UV tiskem. Sice malými krůčky, ale i přesto se snažíme směřovat k Eko-friendly myšlence. Přidejte se davům spokojených zákazníků. Ke všem krytům na mobil s vlastní fotkou nyní nabízíme dopravu a dárkovou krabičku zdarma!

Kryt na mobil s vlastní fotkou

Nezamlouvá se Vám kryt na mobil s nezničitelným celopotiskem, který vypadá naprosto úžasně? Zkuste pružný obal s vlastní fotkou a s fotografickou fólií a také nezničitelným potiskem.

Chcete něco navíc? Není problém! Na kryty s vlastním motivem umíme vytisknout i tajné přání. Nebo chcete být spíše IN? Jako jedni z prvních nabízíme luxusní pružné kryty s potisknutelnými skleněnými zády.

Hrnek s fotkou

Chcete mimo krytu s vlastním potiskem i skvělý dárek pro své blízké? Navrhněte si vlastní hrnek s fotkou. Vlastní návrh hrnku s vlastním potiskem, obrázkem či textem není vůbec složitý. Na webu Hrníčkátor.cz si zobrazíte hrníček, který chcete, nahrajte fotku, přidejte text a máte skvělý hrníček. Grafik Vám navíc rád zdarma pomůže vytvořit Váš vysněný hrníček. Nespokojíte se s obyčejným hrníčkem? Zkuste originální plecháček s fotkou nebo turistickou láhev. Ideální dárek pro muže je placatka s vlastním potiskem.