Vlastní Kryt

AKCE: Doprava pro objednávky nad 450 Kč ZDARMA!

Vlastní kryt na mobil s dlouhou tradicí

Vlastní kryty na mobil s fotkou pro Vás vyrábíme už od roku 2016 a za tu dobu jsme jich vyrobili desetitisíce. Každá zakázka je pro nás důležitá, ať už se jedná o firemního klienta se stovkami kusů, nebo babičku se kterou řešíme návrh po telefonu, protože nemá internet.

Nejoblíbenějším krytem na mobil je sice vlastní kryt s nezničitelným potiskem, ale vyrobíme Vám i pružný obal, eco-friendly obal, knížkové pouzdro nebo luxusní obal se skleněnými zády. Každý má své výhody, tak si vyberte ten pravý pro Vás.

Ekologický inkoust a vysoká kvalita potisku

Všechny vlastní kryty na mobil tiskneme na profesionálních zařízeních s nejkvalitnějšími dostupnými inkousty. Používáme výhradně certifikované inkousty vyrobené v USA nebo Japonsku, protože kvalita je u nás na prvním místě. Zapáchajícím, neekologickým a zdravotně závadným inkoustům z Číny se obloukem vyhýbáme, což bohužel všichni říci nemohou.

Díky moderní UV LED/sublimační technologii a zdravotně nezávadnému certifikovanému inkoustu budete vždy v bezpečí.

Vlastní kryt na mobil

To co většina nezvládne, je naším dennodenním chlebem. Pevný kryt na mobil s fotkou nejen chrání telefon, ale díky celopotisku i senzačně vypadá. Nejen, že Vám tento typ dokážeme potisknout celý, včetně bočních stran, což jiní neumí, ale tento potisk je i nezničitelný! Vlastní kryt na mobil totiž vypalujeme při 200°C a potisk se do krytu doslova vypálí, takže jeho sedření není možné.

Hlavní výhodou je nezničitelný 3D celopotisk. Nevadí mu škrábance, UV záření, špína ani hrubé zacházení.

Silikonový obal na mobil s vlastní fotkou

Pro všechny zastánce pružných obalů nabízíme i klasické průhledné TPU pružné obaly. Někdo je nazývá gelové, jiný silikonové, ale jsou to pořád ty samé. Pružný obal s vlastním potiskem dovolí zachovat vzhled Vašeho telefonu a elegantně jej doplnit nenápadný ochranný obal a kvalitní vlastní potisk.

Mezi nevýhody průhledného pružného obalu patří nevyhnutelné žloutnutí.

Luxusní vlastní kryt na mobil s fotkou

Komu nestačí speciální nezničitelný potisk nebo elegantní pružný obal, tak máme kombinaci obojího, navíc v luxusním provedení. Pružný silikonový obal se zády z tvrzeného skla. Potisk je z vnitřní strany, takže jej nemáte šanci poškrábat, vlastní obal pak chrání telefon ještě lépe než klasický silikonový obal. Hlavní je ale styl a luxus, který tento obal přináší.

Tvrzené sklo je velmi pevné a odolné proti poškrábání. Má však i jednu nevýhodu. Není příliš ohebné a při sundávání nebo nasazování obalu na telefon je třeba být opatrný.

Eco-Friendly obal na mobil s vlastní fotkou

Pro všechny milovníky naší planety omezujeme plasty nejen ve svých životech, ale i v balení, ve výrobě a použitých krytech. I když se bez plastů stále neobejdeme, připravili jsme pro Vás Eco-friendly obal na mobil, který je vyroben z přírodního silikagelu, který je odolnější vůči pádům a odření, pružnější, odolnější vodě a deformaci a neskutečně příjemný. Na něj tiskneme certifikovaným Greenguard inkoustem. Pokud chcete vyloženě bio rozložitelný a kompostovatelný obal na mobil, i ten Vám můžeme nabídnout, ale ty nepotiskáváme, protože inkoust nepatří do kompostu.

Hlavní výhodou je použitý materiál, který je příjemný na dotek, odolný vůči vnějším vlivům a především je šetrný k životnímu prostředí a lidské pokožce.

Přesýpací kryt se srdíčky a glitrama

💋 Vlastní kryt na mobil pro dívky

Chcete opravdu něco speciálního pro ženy nebo dívky? Kryt na mobil, který by urazil snad jen malicherného muže. Nejoblíbenější růžová barva dodává krytu ženskost, eleganci a smyslnost. Jemná zadní stěna umožňuje obal mačkat a tekutinu uvnitř rozmíchávat, čímž dochází k pohybu glitrů a srdíček a telefon v obalu doslova ožije. Mačkání Vám snadno pomůže od stresu a nervozity, ale musíme Vás varovat, je to velice návykové!

Knížkové pouzdro na mobil s vlastní fotkou

Flipové, zaklápěcí, knížkové pouzdro je stále velmi populární. patříte mezi jeho zastánce? Tak prima, máme pro Vás to co hledáte a navíc Vám na něj můžeme natisknout vnoučata, děti, pejska, fotku z dovolené či sokoli Vás napadne. Vlastní pouzdro na mobil je skvělé nejen v tom, že chrání i displej telefonu, že má kapsičky na karty, takže nemusíte s sebou tahat ještě peněženku, že lze z něj vytvořit stojánek na sledování videí, ale lze potisknout celé, takže se na něj toho vleze podstatně více.

Hlavní výhodou je kompletní ochrana telefonu a kapsičky na karty.

Nevýhodou je, že při častém ohýbání může docházet k prasklinám v ohybu.

U nás vždy něco navíc

Ať už se jedná o pomoc grafika při vytváření návrhu, kontrola návrhu před tiskem, odstranění drobných chyb nebo pečlivé zabalení každého vlastního obalu do dárkové krabičky, vše děláme s láskou k práci. Hlavně vlastní kryty na mobil nehyzdíme naším logem. Děláme prostě vše poroto, aby Vás obal na mobil s Vaší fotkou zahřál u srdce a udělal radost. Proto děkujeme za všechny ty e-maily které nám píšete. Přesně toto nás motivuje se dále zlepšovat!

Množstevní slevy a velkoobchodní spolupráce

Vytiskli jsme již desítky tisíc vlastních krytů a všechny kryty vyrábíme s láskou, jsme totiž profesionálové. Vlastní kryty tiskneme již několik let a máme mnoho zkušeností i s netradičním řešením. Nepoužíváme žádné předpřipravené balíčky vlastní krytů. Máme vlastní vývoj, takže můžeme nabídnout i to co ostatní nedokáží a hranicí je pouze Vaše fantazie. Chcete něco co nemáme v nabídce? Není problém. Pro vlastní kryty na mobil s fotkou nabízíme možnost velkoobchodní spolupráce za zvýhodněné ceny i jednorázové zvýhodněné objednávky.

Filtr Zavřít
Nákupní košík zavřít